W najbliższym czasie

30.11.2023

Wyniki miejskiego konkursu plastycznego

MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY „ ZAPROJEKTUJ OKŁADKĘ DO SWOJEJ ULUBIONEK KSIĄŻKI” – WYNIKI

W miesiącu listopadzie nasze przedszkole zostało organizatorem miejskiego konkursu plastycznego, skierowanego do dzieci z bytomskim placówek przedszkolny. Konkurs w duchu założeń Narodowego programu rozwoju czytelnictwa, miał za zadanie promowanie czytelnictwa wśród dzieci w wieku przedszkolnym i ich opiekunów. W konkursie wzięło udział 32 dzieci z 18 placówek przedszkolnych. Byliśmy zachwyceni zarówno ilością otrzymanych prac, jak i jakością wykonania tych prac – kreatywność młodych twórców jak zwykle nas zachwyciła. Decyzja nie była łatwa przy takiej ilości pięknych prac. Wyniki konkursu prezentują się następująco :

1 MIEJSCE – KAROL ALBRYCHT PM NR 59

2 MIEJSCE – ALICJA DZIERŻAN PM NR 24

3 MIEJSCE – MAGDALENA JELONEK  PM NR 5

WYRÓŻNIENIE – MARTA PRZYBYLSKA PM NR 58

WYRÓŻNIENIE – FILIP PIGŁO PM NR 14

WYRÓŻNIENIE – POLA SONIEWSKA PM NR 44

Serdecznie gratulujemy zarówno zwycięzcom konkursu, jak i wszystkim pozostałym uczestnikom – wszystkie prace były piękne. Nagrody w konkursie zostały pozyskane poprzez udział w Narodowym Projekcie Rozwoju Czytelnictwa i wkrótce trafią do zwycięzców. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, Nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu i zapraszamy do kolejnych konkursów organizowanych przez nasze przedszkole. Tymczasem zachęcamy wszystkich do oglądania wystawy prac konkursowych w holu głównym naszego przedszkola.