W najbliższym czasie

31.12.2023

„Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”

Nasze Przedszkole bierze udział w "Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025". W ramach projektu przedszkole skorzystało z dofinansowania w wysokości 3750, 00 zł, co pozwoliło na zakup książek do biblioteki przedszkolnej za kwotę 3000,00 zł oraz na zakup książek na nagrody w organizowanych konkursach czytelniczych za kwotę 750 zł. Serdecznie zachęcamy do obserwowania naszych działań w ramach Programu i przyłączenia się wspólnie z Nami do propagowania czytelnictwa wśród Dzieci i Dorosłych. W galerii na stronie internetowej naszego przedszkola będziemy zamieszczali fotorelację z realizacji zadań i działań w ramach Projektu. Zachęcamy również do odwiedzania naszego profilu facebookowego : Przedszkole Miejskie Nr 15 w Bytomiu , na którym na również będziemy zamieszczać relacje z naszych działań. No to ruszamy ! =)